בר אקטיבי לאירוע

בר אקטיבי לאירוע

כיום הרבה אנשים מעדיפים להביא את האלכוהול בעצמם ,להביא איזה עמדה קטנה ולשים עליה את השתייה כדי לחסוך כמה אלפי שקלים בשביל בר אקטיבי,אך האם הדבר נכון?

שאנו יוצרים אירוע אנו צריכים להתעסק בכל התוכן שלו,ולפעמים אם ננסה לעשות את הכל ניפול בין הכסאות,עדיף לתת לאנשי מקצוע את מה שהם יודעים לעשות ולתת לנו ראש שקט,כך גם בשירותי הבר-בר אקטיבי.

אנו בוחרים את הבר האקטיבי שיהיה לנו באירוע ,כמו כן גם את המבנה וגם את התוכן והתפריט(שירותי בר מקצועיים יידעו איזה תפריט לבנות לכם לפי סוג האירוע שלכם)וכמובן מסבירים להם על קונספט האירוע שלנו והם יידעו לבנות את התפריט שמתאים לנו ביותר,את צוות הברמנים לפי הקהל שלנו וכמובן אפילו הלבוש שיתאים לעיצוב האירוע שלנו,כי אירוע מושלם מדוייק בפרטים הקטנים!

וכמובן שהבר האקטיבי לא יסגור לנו פינה שקטה גם בתחום הזה,הם יידאגו לכם מה שצריך,אם זה כוסות,קרח,כלל השתייה מא' ועד ת',ציוד בר שאין לאנשים פרטיים,קוקטיילים,קפה וכמובן ברמה שאי אפשר לעשות לבד,רק אנשי מקצוע יכולים.

ובנוסף כמובן שזה ישדרג את האירוע גם מבחינת נראות,וגם מבחינות שירותי כי אירוע שישנו בר אקטיבי הקהל יודע שהשקיעו בו!

הם יעברו גם בין החוגגים עם צ'ייסרים ומבחנות אלכוהול,יקפיצו את האווירה, ייתנו שירות תוך כדי סדר ונקיון בסביבת עבודה סטרילית,יחייכו ויציעו,הכל בשביל האירוע שלכם!

אז השקעתם בקייטרינג ובתאורה ובהגברה ובדיג'יי,כדאי לכם להשקיע גם בר אקטיבי שייתן לכם ולקהל שלכם את האירוע שאתם רוצים,שלא ירגישו שחסר או שעשיתם אירוע בחצי כח!

אנו בבונו בר-שירותי בר לאירועים ניתן לכם את המענה באירוע שלכם לפי סוג האירוע שלכם ולפי התקציב שלכם ונרכיב לכם את התפריט המתאים לכם ביותר,את מבנה הבר המתאים לעיצוב שלכם וכמובן נביא צוות ייצוגי ומקצועי של ברמנים לאירוע שלכם לפי הקונספט וסוג הקהל שלכם וכמובן נצא עם בר אקטיבי ונשמח את החוגגים שלכם,שאף פה לא יישאר יבש!