חוגגים בת מצווה עם בונו בר

חגיגה של בר או בת מצווה הינה עניין של פעם בחיים,
זה לא רק עוד  יום הולדת סטנדרטי וכיום הוא גם אירוע מושקע ברמה כזאת- עם כל האטרקציות, כל האוכל כל ההפתעות וכמובן שירותי בר!
נכון שהחוגגים עצמם אינם עדיין בגיל החוקיות אך מגיעה גם משפחה שבאים להיות חלק מהאירוע שלנו ולחגוג איתנו בשמחתינו .
כמו כן בנוסף ישנם שירותי בר שאינם כוללים אלכוהול לדוגמא בר שייקים מפירות ומיצים טבעים מתאים לכל הגילאים, לכל האורחים וכמובן ירענן לכם את האירוע, כמו כן ישנו  בר קוקטיילים(ללא אלכוהול או בתוספת אלכוהול לבחירתכם) שייתן טוויסט צבעוני וססגוני לאירוע שלכם, כמובן שללא תוספת אלכוהול מתאים גם לחוגגים הצעירים וישדרג לכם את האירוע עם צבעים וטעמים לפי טעמכם האישי.
כמו כן ישנו בר קפה ומתוקים שייתן לחוגגים שלכם את המענה לכל אורח וייתן להם טעם מתוק בפה וכמובן בר של שתייה קלה יין ובירות שיתאים לפי בחירתכם וייתן מענה לכל חוגג וייתן לו את האירוע הבלתי נשכח שבשבילו הגיע.

אנחנו בבונו בר נתייעץ איתכם לגבי מה שהכי מתאים לאירוע שלכם ונתאים  לכם את מגוון השירותים והתפריט המתאים ביותר לסגנון האירוע שלכם, עם ציוד מקצועי, איכות ללא פשרות, התאמת צוות ייצוגי ומקצועי,  ברים בעיצובים וכמובן ליווי אישי לאורך כל הדרך.

התאמת מגוון שירותים ותפריט מגוון ואיכותי לפי הסגנון האישי שלכם ולפי קהל המוזמנים שלכם

צוות מקצועי וייצוגי מותאם עם לבוש לפי סגנון האירוע שלכם וכמות מספקת של ברמנים כדי שאף פה של האורחים שלכם לא יישאר יבש

ליווי אישי לאורך כל הדרך תוך הקפדה על הפרטים הקטנים על מנת להביא לכם אירוע מושלם

הפקת אירועי קונספט לפי החזון שלכם-עם תלבושות,עיצובי בר, אקססוריז וסוגי קוקטיילים צבעוניים כדי להביא את האירוע עליו חלמתם

הכל במחירים אטרקטיביים ולפי התקציב האישי שלכם

אם זה צפון דרום,וילה או אירוע שטח אנחנו בבונו בר נגיע אליכם ונשמח לכם את האירוע