חתונה עם בונו בר

בר אקטיבי ושירותי בר לאירועים

מה יותר כיף מחתונה? לפגוש אנשים שלא ראינו הרבה זמן, אוכל משובח, מוזיקה טובה, ריקודים וכמובן אלכוהול-כמויות של אלכוהול.
במיוחד כשזה אירוע שלנו,חתונה היא עניין של פעם בחיים וכך גם צריך להתייחס אליו-כאל אירוע של פעם בחיים, גם לנו וגם לכל האורחים שבאים לחגוג איתנו את היום המיוחד הזה.
כאן בר אקטיבי נכנס לתמונה וכאן גם אנחנו: בונו בר-שירותי בר לאירועים!
אנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך בבחירת התפריט תוצרת חוץ לפי טעמכם האישי ולפני סגנון קהל החוגגים שלכם, עם צוות ייצוגי ומקצועי, מגוון השירותים שינתנו באירוע
(בר אלכוהול מגוון,בר קוקטיילים צבעוני,בר קפה,בר שייקים ססגוני וטרופי) , ציוד איכותי וברים בעיצוב אישי מקטלוג כדי לשדרג את החתונה שלכם ולחגוג איתכם את היום המאושר בחייכם- עם כמויות של אלכוהול שיזרמו כמו נהר ולא ישאירו את הפה של אף אורח שלכם יבש, בר קונספט לפי חזון החתונה אליו אתם שואפים, בר אקטיבי- ברמנים ייצוגיים שייכנסו לרחבה עם צ'ייסרים, מבחנות אלכוהול, ומגשי קוקטיילים מוארים.
הכל על מנת לשמח את החוגגים שלכם ולגרום להם לשתות ולשמוח, וכמובן עם אווירה כמו שרק בונו בר-בר לאירועים יודעים לעשות, הכל על מנת להפוך את היום המיוחד שלכם לבלתי נשכח כי מדד ההצלחה של אירוע נמדד בהנאה של האורחים ובאלכוהול שזורם בו.

מגוון שירותי בר ותפריט בהתאמה אישית- אנו נתאים לכם את מגוון השירותים שינתנו בבר(בר קוקטיילים,בר אלכוהול,בר קפה ובר שייקים ופירות) ואת תפריט האלכוהול  שיוגש באירוע לפי הטעם האישי שלכם ולפי קהל החוגגים שלכם.

צוות מקצועי וייצוגי- אנו נתאים לכם צוות מקצועי ייצוגי וחייכן עם קוד לבוש לפי סגנון האירוע שלכם וכמו כן כמות מספקת של ברמנים  לפי כמות הקהל שלכם על מנת שלא יווצר תור בבר ושהאורחים שלכם לא יצטרכו לחכות והשתייה תימזג במהרה.

בר בעיצוב אישי-נתאים לכם בר בעיצוב אישי בבחירה מקטלוג מקצועי לפי קונספט האירוע,הצבעים והטעם האישי שלכם: בין אם זה אירוע יוקרתי,כפרי,מסיבתי קליל או כל סגנון אחר אנו נחבר את הבר לאווירת החתונה שלכם.

בר אקטיבי- אנו בבונו בר נספק לכם צוות ברמנים מרשים שייצא מהבר אל רחבת הריקודים ויפנק את האורחים שלכם עם צ'ייסרים,כוסות אלכוהול צבעוניות ומגשים זוהרים אל מנת לשמח את האירוע שלכם.

 

 ☑אנו בבונו בר מתחייבים לשדרג לכם את החתונה-עם עבודה מקצועית,סטרילית,ללא הגבלה של זמן וכמויות שתייה ,איכות ללא פשרות וחיוך לאורך כל הדרך על מנת לעשות לכם את האירוע המושלם!