אירוע חברה עם בונו בר

Bono bar

בר לאירוע חברה

לכל חברה אם היא גדולה או קטנה יש את צוות העובדים המסור שבלעדיו לא הייתה מתקיימת איפה שהיא נמצאת ומתפקדת כמו שהיא מתפקדת,
כמובן שזה נותן חשק לפנק את העובדים שלכם
על ההשקעה וההתמדה וכמו כן גם לתת להם מוטיבציה להמשך,

זה יכול לבוא בהרבה דרכים אם זה בימי כיף/טיולים או כל אירוע משמח שיגרום להם לראות שאתם מעריכים אותם ומה גורם לתחושה כזאת חוץ מאירוע שכולל אוכל ושתייה חופשית ללא הגבלה?

בר אקטיבי למסיבות
שירותי בר

גם שילכד ויגש את העובדים שלכם וגם לגרום להם לרצות להישאר ולתת מעצמם לעוד הרבה זמן!

כאן אנחנו בונו בר-בר לאירועים נכנסים לתמונה, אנו ניתן לכם את המענה הטוב ביותר לאירוע מגבש ומושקע שכולל את כל אשר תרצו לפנק איתו את העובדים שלכם.

אנו נפנק את העובדים בין אם זה אירוע צהריים בבריכה או בכל מים עם אווירה טרופית (בר שייקים/בר קוקטיילים) על מנת לתת טוויסט צבעוני וססגוני לאירוע שלכם (אם קונספט מסויים או ללא) לפי החזון ולפי הרמה איתה אתם רוצים להשקיע בעובדים שלכם או אירוע ערב (שירותי בר אלכוהול) ברוח יותר מסיבתית ומלכדת עם אלכוהול שיזרום כמו מים וכמובן באווירה שרק בונו בר יודעת לבצע.

אנחנו נישב איתכם על שירותי הבר שיתאימו לאירוע שלכם,סגנון הבר, נתאים לכם את הצוות ספיציפית לסגנון האירוע שלכם
והכל עם ציוד איכותי,התאמת תפריט,שירות ללא פשרות וליווי אישי לכל הדרך על מנת לתת לכם ולעובדים שלכם את האירוע אליו אתם שואפים.

שייקים מיוחדים אצל בונו בר
Bono bar
בונו בר שירותי בר לאירועים

אירועי השקה/ימי כיף לעובדים ותפריטים בהרכבה אישית עם אלכוהול או ללא וליווי אישי לאורך כל הדרך

אנו נתייעץ איתכם לגבי מגוון השירותים שיתאימו ביותר לאירוע שלכם, נכין לכם קוקטיילים מרשימים עם וללא אלכוהול ובנוסף שייקים צבעוניים וסחוטים במקום שעשויים מכל פירות העונה טריים שיקרר את העובדים שלכם וייתן לאירוע שלכם טוויסט מרענן .

קפה טרי ואיכותי

לבונו בר צוות בריסטות מקצועי ומכונות קפה מהטובות שקיימות בארץ, תפריט קפה עשיר ואיכותי.

כיצד לשלב ברים אקטיביים

בר אקטיבי הוא מאפיין פופולרי באירועים מכל הסוגים, החל מחתונות ומסיבות חברות ועד לפסטיבלים וקונצרטים. ברים אלו הם לא רק מקור לכיבוד אלא גם דרך לשמור על אורחים מעורבים

שירותי בר לכנס

האירוע עצמו מורכב מכיוון שהוא כולל בתוכו בעצם המון אנשים שאנחנו לא מכירים אז פחות נידע מה יהיה הביקוש אם זה מבחינת המקום,איזה אוכל